ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM
 

HABER ARA


Gelişmiş Arama
 

EN ÇOK OKUNANLAR

Çepni Köy Derneğinde Nöbet Değişimi

Çepni Köy Derneğinde Nöbet Değişimi

Tarih 19 Kasım 2017, 17:41 Editör Site Admin

Espiye Çepni Köyü Derneği 3. Olağan Genel Kurulu Giresun Federasyonu genel merkezi olan Bağcılar Giresun Konağında büyük bir coşkuyla yapıldı.

Genel kurula tek listeyle giren Aydın Kömürcü başkan seçildi.


Kahvaltıyla başlayan programda açılış Saygı Duruşu ile başladı. İstiklal Marşı ve Kuran-ı Kerim okunmasıyla devam etti. Protokol Konuşmalarından sonra Emeği geçenlere plaketleri verildi. Divan heyeti oluşması ile faaliyet raporu Başkan Mevlüt Usta tarafından okundu. Gelir ve gider tablosunun okunmasından sonra yeni dernek yönetimi seçimiyle genel kurul sona erdi.

Genel kurulda başkan Mevlüt Usta veda ve teşekkür konuşmasını yaparken, Giresun Federasyonu Başkanı Mehmet Kuğu Federasyon Başkan Yardımcıları Murat Ay, Ali Alim, İstanbul Giresunlu Eğitimciler Derneği (İGEDER) Başkanı Arif Dede, Giresun Medya Platformu Başkan Yardımcısı İbrahim Balcıoğlu, Espiye Federasyonu Başkanı Temel Kahveci, İstanbul Küçükçekmece Giresunlular Derneği Başkanı Mehmet Cebeci, Espiye Derneği Başkanı Fedai Özer, 1971 yılında Çepni köyünde öğretmenlik yapan Cumhur Erdem birer konuşma yaptılar.

 Yeni başkan aydın Kömürcü, yaptığı teşekkür konuşmasında katılım sağlayan dernek üyelerine, davete icabet eden ve gerekse gelemeyip selam gönderen dostlarına teşekkür etti. Bir teşekkür de bayrağı devraldığı Mevlüt Usta başkana eden Kömürcü, “2 yıllık süre içerisinde geçmişte kazanılan başarıyı daha da ileri götüreceklerini belirtti. Yapılan faaliyetlerin üzerine koyarak veya farklılaştırarak devam edeceklerini, yönetim olarak üyeler tarafından sunulan her fikri değerlendirecekleri ve her fikrin kendileri için çok önemli olduğunu söyledi. Giresun Konağını kendilerine tahsis eden Federasyon Başkanı Mehmet Kuğu ve yönetim kurulluna teşekkür etti.

Genel Kurula katılım Duroğlu Homurlu Mahallesi Derneği Başkanı Ümit Sarıyıldız, Giresun Federasyonu Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Fatma Karabıçak,  İstanbul Küçükçekmece Giresunlular Derneği Başkan Yardımcısı Cavit Altın, Sarıyer Giresunlular Derneği Başkan Yardımcısı Mustafa Civek, Eynesil Kemaliye Köyü Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Zikri Topal, Küçükçekmece Giresunlular Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Ayhan Yılmaz, Espiye Gebelli Köyü Derneği Onursal Başkanı Ali Çınar, Espiye Arpacık Köyü Derneği Başkanı Uğur Kartal, Espiye Federasyonu Eğitim Gönüllüsü Hamza Taş, Giresun Federasyonu Gençlik Kolları Başkanı Hasan Cebbar ve Yönetim Kurulu Üyeleri Mehtap Drama, Kenan Çakır, Özkan Kömürcü ve Enes Önal, Yağlıdere Tekke Köyü Derneği Başkan Yardımcısı Salim Önal, Espiye Güney Mahalle Derneği’nden Hüseyin Tös, Ahmet Tös, Halil Yılmaz, Bayram Tös ve dernek üyeleri katıldılar.

Seçimler sonrasında Çepni Köy Derneği şu isimlerden oluştu:

ASIL YÖNETİM                               YEDEK YÖNETİM

1-Aydın Kömürcü,                           1-Bilal Yılmaz,       

2-Atilla Kaya,                                   2-Erdal Yılmaz,

3-Yasin Kaya,                                  3-Cesarettin Kaya,

4-Abdullah Usta-Hamdioğlu,           4-Ahmet Yalçın Güç,

5-Halil Güç,                                       5-Mesut Güç,

6-Yaşar Yılmaz,                                6-Erdal kömürcü,

7-Mustafa Bekçi-Hilmioğlu,             7-Sait Kömürcü,             

8-Mehmet Bekçi-Kerimoğlu,            8-H Ahmet Usta,

 9-Hakan Tekir,                                  9-Hakan Kaya,

10-Mahmut Yılmaz,                          10-Mehmet Bekçi-Yaşaroğlu,

11-Tahsin  Güç,                                  11-Metin Kömürcü,   

Bu be 1922 defa okunmuştur.

   
Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Espiye

Yol Bakım Onarım Çalışmaları Aralıksız Devam Ediyor

Yol Bakım Onarım Çalışmaları Aralıksız Devam Ediyor Espiye Belediyesi mahalle yollarında yol bakım-onarım, çakıllama-asfaltlama, beton yol vb.çalışmalar aralıksız bir ...

Karaovacık'ta evler ahşap kaplanıyor.

Karaovacık'ta evler ahşap kaplanıyor. Espiye'de Kaymakamlık tarafından verilen talimat doğrultusunda Karaovacık yaylası merkezinde bulunan beton evl...
 

Suriye’de Neden Hiç Rus Askeri Ölmüyor?29 Şubat 2020

GALERİ

 

HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

 

© Giresunlular 2000 Her hakkı saklıdır. ® giresun@giresunlular.com Site içeriği izinsiz kopyalanamaz. Bu site en iyi 1024x768 çözünürlüğünde IE6.0 ve üzeri tarayıcılarda görüntülenebilir.
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi