ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM
 

HABER ARA


Gelişmiş Arama
 

EN ÇOK OKUNANLAR

Abdurrahman Ada veda etti...

Abdurrahman Ada veda etti...

Tarih 05 Temmuz 2012, 10:12 Editör Site Admin

Sultangazili Giresunlular Derneği, İGEDER Sultangazi Başkanı ve Orhangazi ilköğretim okulu eski müdürü Abdurrahman Ada yeni göreve atanması dolayısıyla veda mesajı yayınladı.

Abdurrahman ADA’ dan veda mesajı…

Sultangazi Halk Eğitim Merkezi Kurucu Müdürlük görevime 13/11/2008 tarihinde başladım. Sultangazi Orhangazi İlköğretim Okulu Müdürlük görevim ise 16/10/2009 tarihinde başladı. Bundan yaklaşık bir yıl sonra Sultangazili Giresunlular Derneğine,  2011 yılı başında arkadaşlarımız tarafından layık görülerek başkan oldum.

Takdir edersiniz ki yaşamda her şeyin bir sonu vardır. Bizim de Sultangazi ilçemizdeki yaklaşık 4 yıllık görevimiz 28/06/2012 tarihinde son buldu.

Bundan sonra tüm heyecanımızı, enerjimizi ve kazanımlarımızı  Esenyurt Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü statüsünde   Esenyurt’ta yaşayan vatandaşlarımızla birlikte karşılıklı sevgi, saygı ve hoşgörü çerçevesinde, dürüstlükten ayrılmadan, insanların imtihan vesilesi olan şöhret, servet ve şehvet girdabında kaybolmadan, ‘’Mesai saati’’ kavramını düşünmeden, iş hayatımızı özel yaşamımızdan önde tutarak, gerektiğinde görev aşkı için ailemizi ihmal ederek çok başarılı hizmetler vermenin gönül rahatlığı ile bir başka mücadeleye başlamanın onurunu ve mutluluğunu yaşamaktayım.

Daha önceki görevlerimizde olduğu gibi bundan sonra da insanları yönetmek anlayışı yerine, insanlarla yönetmek –yani olumlu bağlarla kuvvetlenmiş ekip çalışması- anlayışımızın başarımızda en büyük etken olacağına inanıyorum.

Peki bu cümleyle neyi kastediyoruz? Şöyle ki; aldığımız kararlarda ilgili tarafların da görüşünü dikkate alışımız, söylemlerimizle eylemlerimizin bir oluşu, ‘’Toplam Kalite Yönetimi’’ anlayışı çerçevesinde planlama, uygulama, kontrol etme ve önlem alma (PUKÖ) döngüsünü başarı ile uygulayışımız, insanları çalışmalarında gösterdiği gayret ve iyi niyetiyle değerlendirişimiz, hizmet sunan ve hizmet sunulan herkese adil davranışımız, farklı kademelerdeki yöneticiler olarak vizyoner lider anlayışımız ile görevimiz esnasında eksenimizi çizen, yol gösteren, bize rota olan, ışık tutan bu etik anlayıştır.

Bu anlayış ve hedef doğrultusunda görevimizde %99 başarının yanında %1’lik olası kaybı başarısızlık kabul ederek her kesimin mutluluğunu sağlamak için en başta inanç, daha sonra azimle yola çıkacağız. 

Abdurrahman ADA, öğretmenler günü dolasısıyla İstanbul'dan 103 bin öğretmeni temsilen gittiği Ankara'da Cumhurbaşkanı Abdullah GÜL, Meclis Başkanı Cemil ÇİÇEK, Başbakan yardımcısı Beşir ATALAY ve Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer tarafından kabul edilmişti.

Bu be 5115 defa okunmuştur.

   
Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Eğitim

İmam Hatip Tercih Edenlere Burs Var

İmam Hatip Tercih Edenlere Burs Var İlim Yayma Cemiyeti, İlim Yayma Vakfı ve İnsan ve Medeniyet Hareketi, Ensar Vakfı, ÖNDER İmam Hatipliler Derneği bu...

TEOG Sorunu Yok, Okul Sorunu Var!

TEOG Sorunu Yok, Okul Sorunu Var! Ak Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın TEOG kalmalı açıklaması sonrası eğitim sistemi bir ...
 

Ev sahibinin hiç mi suçu yok?20 Nisan 2019

GALERİ

 

HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

 

© Giresunlular 2000 Her hakkı saklıdır. ® giresun@giresunlular.com Site içeriği izinsiz kopyalanamaz. Bu site en iyi 1024x768 çözünürlüğünde IE6.0 ve üzeri tarayıcılarda görüntülenebilir.
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi