Giresun' da 3 Yeni Hastanenin Temeli Atılıyor


Açıklama: Giresun' a yapılması planlanan Giresun Doğum Kadın ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi, Fizik ve Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi ve Espiye' ye yapılaması planlanan 50 yataklı devlet hastanesinin de temeli 26 Kasım 2011 Cumartesi günü atılacak.
Kategori: Sağlık
Eklenme Tarihi: 26 Kasım 2011
Geçerli Tarih: 18 Şubat 2020, 03:23
Site: GİRESUN HABER SİTESİ, giresun, haber, giresunlular
URL: http://www.giresunlular.com/haber_detay.asp?haberID=767


Giresun’ a yapılması planlanan Giresun Doğum Kadın ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi, Fizik ve Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi ve  Espiye' ye yapılaması planlanan 50 yataklı devlet hastanesinin de temeli 26 Kasım 2011 Cumartesi günü atılıyor.

 

Giresun İl Sağlık Müdürlüğünden alınan bilgide Giresun merkezde Karayollarından alınan 15 bin 500 metrekarelik alana yapılacak olan Giresun Doğum Kadın ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi ile Devlet Hastanesinin üst kısmında bulunan 20 dönümlük araziye yapılacak olan 75 yataklı Fizik ve Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesinin temel atma töreni birlikte yapılacak.

 

TOKİ tarafından yapılacak olan hastanelere ilaveten aynı gün Espiye'de ki 50 yataklı devlet hastanesinin de temeli atılacak.

 

Üç hastanenin temel atma töreni birlikte gerçekleştirilecek. Hastanelerin temel atma törenine AK Parti Grup Başkan vekili ve Giresun milletvekili Nurettin Canikli' nin de katılacağı bildirildi. 

Giresun Havadis - Giresun Medya Platformu