Yol Hayali Gerçeğe Dönüşüyor


Açıklama: Güce ilçesinde yıllardır asfaltlanması istenen, yapılmadığı içinde hayallerde kalan Güce Giyimli Mahallesi yolunun asfaltlanması için faaliyete geçildi.
Kategori: Güce
Eklenme Tarihi: 19 Temmuz 2014
Geçerli Tarih: 04 Temmuz 2020, 05:49
Site: GİRESUN HABER SİTESİ, giresun, haber, giresunlular
URL: http://www.giresunlular.com/haber_detay.asp?haberID=992


Göreve geldikten sonra beklentilerin ötesinde üstün bir performans gösteren ve kelimenin tam anlamıyla Güce ilçesinin kısa bir zamanda çehresini değiştiren Belediye Başkanı Aytekin Geçgel, yıllardır Giyimlilerin asfalt yol hayalini gerçeğe dönüştürüyor.

Güce Belediye Başkanı Aytekin Geçgel, Giyimli Mahalle yolunda yol genişletme çalışmalarını yerinde inceleyerek, çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Başkan Geçgel’in inceleme gezisine AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Salih Bal ve İl Genel Meclis Üyesi İdris Bahadır eşlik etti.

Göreve geldiği günden itibaren ilçede başlatmış olduğu çalışmaların büyük bir kısmını yol genişletme ve asfaltlama çalışmalarının oluşturduğunu belirten Belediye Başkanı Aytekin Geçgel, ilçede yapılan bu asfaltlama ve parke döşeme çalışmalarıyla vatandaşların daha standart ve bakımlı yollara kavuşacağını söyledi.

Giyimli Mahalle sakinlerinin yıllardır özlemle beklediği asfalt yol hayalini gerçekleştireceklerini belirten Başkan Geçgel,”Giyimli Mahalle sakinleri artık yapılan bu çalışmalar sonucunda topraklı ve çamurlu yollardan kurtulmuş olacak. İlçemizin büyük sorunu olan yollarımızı bir taraftan genişletip asfaltlarken, bir taraftan da kilitli parke ile kaplayarak vatandaşımızı rahatlatacağız. İlçemizin yollarını adeta yeniden imar edeceğiz. İnşallah en kısa zamanda tüm yollarımız asfaltlanacak ve halkımız çamur içerisinde yollarda yürümek zorunda kalmayacak” dedi.

Haber: Hayri Bahadır